PHP-Fusion Mods
Navigacija
Apsauga
Apsauga Neleista registracija: 40562
Šiandien: 30
Prisijungę nariai
» Svečių: 9
» Narių: 0

» Viso narių: 10,235
» Naujausias: ruslanas tuk

Prisijungimų istorija:
tabuxnepamenu
Zbigniew@nepamenu
sanpernepamenu
CepelinasXnepamenu
VV91DDnepamenu
Minusnepamenu
priezilviciunepamenu
EdvinasG1337nepamenu
rolandas94nepamenu
Edis2nepamenu
klubogerbejasnepamenu
Miskinisnepamenu
Pask. modai
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Naujausi prašymai
[L] testas
Narių apklausa
Ar dar kuriate tinklalapius?

Ne
Ne
0% [0 Balsai]

Taip
Taip
88% [7 Balsai]

Naudojuosi socialiniais tinklais
Naudojuosi socialiniais tinklais
13% [1 Balsas]

Balsai: 8
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 2022-05-29 19:54
Shoutbox
You must login to post a message.

2026-05-29 21:26
Ši sistema turi daug patobulinimų kurie kurti mūsų Šypsosi Buvo planuose pereiti ant v9, bet ....

2026-05-11 16:51
Sveiki. Norėjau pasveikinti jus su atkaklumu arba ištverme. Tai viena iš dviejų paskutinių svetainių, paremtų v7. Ar negaila švaistyti ilgametės patirties ir pereiti prie v9?

2025-07-13 17:07
svx, smagu kad dar atsiranda naujų narių Šypsosi2

2024-03-07 22:13
Oj Tabux… apkabinčiau už tą moderatorių 😁

2024-02-22 17:40
Šypsosi2 jo buvo laikai.. Senukai jau mes. Bega laikas greiciau nei noretusi. Smagu matyti kad uzsuka seni nariai, ne as vienas Šypsosi

Shoutbox Archive
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
v6 Avatarai
tomasg40
#1 Spausdinti pranešimą
parašyta 2010-03-30 12:52
Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 5
Įstojo: 2009-08-08

sveiki man reikia tokio daikto
1.kad zmones galetu patys uzsideti avatara
2. kad avataro didis galetu buti ne 100x100 o 200x200
3. ir kkad ta uzdeta avatara rodytu forume
labai prasau padekit :o *ono*
 
PM
Bamas
#2 Spausdinti pranešimą
parašyta 2010-03-30 13:16
Vartotojo avataras

Draugas



Reputacija: 0

Pranešimai: 492
Įstojo: 2009-06-18

1.zmones gali patys usideti avatara.
2.Pasiieskok straipsnio apie tai.
3.avatara rodo forume
www.topfilmai.lt
 
PM
Mindzius
#3 Spausdinti pranešimą
parašyta 2010-03-30 13:35
Savekas



Reputacija: 0

Pranešimai: 108
Įstojo: 2009-08-14

?iaip viskas taip ir yra Šypsosi
 
PM
tomasg40
#4 Spausdinti pranešimą
parašyta 2010-03-30 14:03
Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 5
Įstojo: 2009-08-08

Dar Noriu Paklaust kaip sumazint saukyklos pranesimu kad rodytu tik kokius 5 pranesimus ?
Redagavo tomasg40 2010-03-30 14:05
 
PM
Bamas
#5 Spausdinti pranešimą
parašyta 2010-03-30 14:09
Vartotojo avataras

Draugas



Reputacija: 0

Pranešimai: 492
Įstojo: 2009-06-18

Per admin panele susirask saukykla ir susimazinsi
www.topfilmai.lt
 
PM
Peršokti į forumą: