PHP-Fusion Mods
Navigacija
Apsauga
Apsauga Neleista registracija: 40562
Šiandien: 31
Prisijungę nariai
» Svečių: 4
» Narių: 0

» Viso narių: 10,235
» Naujausias: ruslanas tuk

Prisijungimų istorija:
tabuxnepamenu
Zbigniew@nepamenu
sanpernepamenu
CepelinasXnepamenu
VV91DDnepamenu
Minusnepamenu
priezilviciunepamenu
EdvinasG1337nepamenu
rolandas94nepamenu
Edis2nepamenu
klubogerbejasnepamenu
Miskinisnepamenu
Pask. modai
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Naujausi prašymai
[L] testas
Narių apklausa
Ar dar kuriate tinklalapius?

Ne
Ne
0% [0 Balsai]

Taip
Taip
88% [7 Balsai]

Naudojuosi socialiniais tinklais
Naudojuosi socialiniais tinklais
13% [1 Balsas]

Balsai: 8
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 2022-05-29 19:54
Shoutbox
You must login to post a message.

2026-05-29 21:26
Ši sistema turi daug patobulinimų kurie kurti mūsų Šypsosi Buvo planuose pereiti ant v9, bet ....

2026-05-11 16:51
Sveiki. Norėjau pasveikinti jus su atkaklumu arba ištverme. Tai viena iš dviejų paskutinių svetainių, paremtų v7. Ar negaila švaistyti ilgametės patirties ir pereiti prie v9?

2025-07-13 17:07
svx, smagu kad dar atsiranda naujų narių Šypsosi2

2024-03-07 22:13
Oj Tabux… apkabinčiau už tą moderatorių 😁

2024-02-22 17:40
Šypsosi2 jo buvo laikai.. Senukai jau mes. Bega laikas greiciau nei noretusi. Smagu matyti kad uzsuka seni nariai, ne as vienas Šypsosi

Shoutbox Archive
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
v7 Kaip perdaryti
pcyhas
#1 Spausdinti pranešimą
parašyta 2011-12-27 19:23
Pradinukas



Reputacija: 0

Pranešimai: 39
Įstojo: 2007-12-17

Kaip perdaryti php fusion v7 theme i v6 ? :)
 
PM
Wyciokazz
#2 Spausdinti pranešimą
parašyta 2011-12-27 20:10
Vartotojo avataras

Administratorius



Reputacija: 1

Pranešimai: 2108
Įstojo: 2008-02-27

Cia kaip sugryzti y 1980 kazkas panasaus?
Kam kurti tai kas jau sukurta.

Nesu ekstrasensas ar dar koks čigonas tad iš nieko negaliu suprast kur bėda.

[img]http://27.media.tumblr.com/tumblr_m3hdwudgjG1rteofuo1_500.gif[/img]
 
PM
MariukasR
#3 Spausdinti pranešimą
parašyta 2011-12-27 20:13
Vartotojo avataras

Draugas



Reputacija: 0

Pranešimai: 435
Įstojo: 2010-11-12

Wyciokazz para?:
Cia kaip sugryzti y 1980 kazkas panasaus?


Kr baig prikolint ;D Beje manau reikia pakeisti kintamuosius ar prefixus ..
moderator
 
PM
nedjulius
#4 Spausdinti pranešimą
parašyta 2011-12-27 20:47
Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 2
Įstojo: 2011-12-25

-Mariukas- para?:
Wyciokazz para?:
Cia kaip sugryzti y 1980 kazkas panasaus?


Kr baig prikolint ;D Beje manau reikia pakeisti kintamuosius ar prefixus ..


Nemanau, kad tik to u?tenka. V6 visai kita struktra, gana daug reikt keisti. Bet tai padaryti yra gana lengva. O lengviausia yra perkoduoti dizain ir tiek. :)
 
PM
Peršokti į forumą: