PHP-Fusion Mods
Navigacija
Apsauga
Apsauga Neleista registracija: 40570
Šiandien: 21
Prisijungę nariai
» Svečių: 18
» Narių: 0

» Viso narių: 10,235
» Naujausias: ruslanas tuk

Prisijungimų istorija:
tabuxnepamenu
Zbigniew@nepamenu
sanpernepamenu
CepelinasXnepamenu
VV91DDnepamenu
Minusnepamenu
priezilviciunepamenu
EdvinasG1337nepamenu
rolandas94nepamenu
Edis2nepamenu
klubogerbejasnepamenu
Miskinisnepamenu
Pask. modai
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Naujausi prašymai
[L] testas
Narių apklausa
Ar dar kuriate tinklalapius?

Ne
Ne
0% [0 Balsai]

Taip
Taip
88% [7 Balsai]

Naudojuosi socialiniais tinklais
Naudojuosi socialiniais tinklais
13% [1 Balsas]

Balsai: 8
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 2022-05-29 19:54
Shoutbox
You must login to post a message.

2026-05-29 21:26
Ši sistema turi daug patobulinimų kurie kurti mūsų Šypsosi Buvo planuose pereiti ant v9, bet ....

2026-05-11 16:51
Sveiki. Norėjau pasveikinti jus su atkaklumu arba ištverme. Tai viena iš dviejų paskutinių svetainių, paremtų v7. Ar negaila švaistyti ilgametės patirties ir pereiti prie v9?

2025-07-13 17:07
svx, smagu kad dar atsiranda naujų narių Šypsosi2

2024-03-07 22:13
Oj Tabux… apkabinčiau už tą moderatorių 😁

2024-02-22 17:40
Šypsosi2 jo buvo laikai.. Senukai jau mes. Bega laikas greiciau nei noretusi. Smagu matyti kad uzsuka seni nariai, ne as vienas Šypsosi

Shoutbox Archive
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pinigu_sistema//...
gestapas
#1 Spausdinti pranešimą
parašyta 2008-03-10 08:42
Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 3
Įstojo: 2007-10-16

Tai gal paaiskinsit kaip pilnai idiegt ta pinigus sistema idiegiu viskas Paneles padarau ir ka toliau? :(
 
PM
SilverSlash
#2 Spausdinti pranešimą
parašyta 2008-03-10 09:29
Vartotojo avataras

Savekas



Reputacija: 0

Pranešimai: 160
Įstojo: 2007-08-26

chmod i 777 padaryk... pasitvarkyk failus.
 
PM
stygiux
#3 Spausdinti pranešimą
parašyta 2008-03-10 12:30
Vartotojo avataras

Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 18
Įstojo: 2008-01-01

o ten nera joku bugu klaidu nes girdejau per sita sistema nuhakino saitu....
 
PM
gestapas
#4 Spausdinti pranešimą
parašyta 2008-03-10 13:31
Naujokas



Reputacija: 0

Pranešimai: 3
Įstojo: 2007-10-16

SilverSlash koks tawa skype? Ne smatau moki o ka ten Chmodint?
 
PM
Peršokti į forumą: