Taigi ia yra fighters modas kur galsit naudot kaip norsit :).
Metam visk  infusions,einame  sistemos administracija , modifikacijos ir iinstaliuojam fighters database.Po to eikit  infusion/fighter_database/infusion.php susirandate Kovotojai MWLT ir pakeiiate  savo pavadinim.Mod kuriau ne a a tik iveriau...
