﻿Pagaminta bratka-x.
Aš sėkmingai išbandžiau šį modą:
http://www.bratka.kissme.in
(aplankykit ir padėkit man;)

Instrukcija:

1.Uploadink failus taip, kaip nurodo aplankai.
2.Atsidaryk "setuser.php"
3.Susirask 'http://www.site.com/audio/error.wav' linijose 44, 46, 48 ir 55 ir ištaisyk www.site.com į savo saito adresą.
4.Susirask 'http://www.site.com/audio/login.wav' linijoje 58 ir ištaisyk www.site.com į savo saito adresą.
5.Susirask 'http://www.site.com/audio/logout.wav' linijoje 40 ir ištaisyk www.site.com į savo saito adresą.
6.Uploadink šį failą dar kartą.


Gali keisti šiuos failus:

login.wav
logout.wav
error.wav

(jie turi būti ~3 sekundžių ilgumo)

Mėgaukis. Girdėsi garsus kai prisijungsi ir atsijungsi, taip pat girdėsi klaidos garsą, kai kas nors bus blogai.

(Dėkokit už gerą Lietuvių :)


Ačiū http://beta.phpfusion-mods.com nariams BBK ir starefossen už idėją ir garsus;)