Nario SilverSlash informacija
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pateikti modai (papildiniai)
| Versija / Kategorija | Pavadinimas |
|---|---|
| [v6.xx xx] Naujienos, Prenumerata (RSS) | Reputation 1.10b |
| [v7.00] Naujienos, Prenumerata (RSS) | Forum bot agent |
| [v.] | Photogallery Sub Categories |
| [v6.xx xx] Apklausos / šaukyklos | Centrin ?aukykla |
| [v7.00] Administravimas, tinklalapio nustatymai | xTab |
| [v6.xx xx] Administravimas, tinklalapio nustatymai | Intro Panel |
| [v6.xx xx] Pirkimai / Pardavimai | Pinig sistema [Fixed] |
| [v6.xx xx] Pirkimai / Pardavimai | Pinigu_sistema |
| [v6.xx xx] Įvairu | Zodiako Modas |
| [v6.xx xx] Įvairu | User_info_panel By SilverSlash |

Buvo planuose pereiti ant v9, bet ....


10, geras avataras. :D
1y1 ;]] Atsirado visk mokantis :)
10 Balu :)